V soboto, 28. 5. 2022 je na OŠ Šenčur potekalo (opravičujemo se, ker ni bilo predhodne najave tekmovanja na spletni strani …) finalno tekmovanje za osnovne šole, na katerih ŠD Gazela izvaja vadbo ritmične gimnastike. Na tekmovanju je nastopila tudi ekipa OŠ Gorje. Dekleta so odlično tekmovala in osvojila 1. mesto v kategoriji mlajših učenk (Loti Strajnar, Jera Pazlar, Maša Zalokar, Katjuša Černilec, Klara Repe, Alja Zalokar). Dekleta so zelo zavzeto trenirale za to tekmovanje. V kabinet ŠPO v telovadnico OŠ Gorje so tudi zelo ponosno prinesle pokazati medalje, diplomo in pokal. BRAVO PUNCE!!! Tekmovanje organizira strokovna vodja v ŠD Gazela, ga. mag. Gulja Avkhadieva. Žal to trenutno ni uradno tekmovanje ŠŠT kot pred leti, ko je ravno mentorica krožka na naši šoli koordinirala področna in državno tekmovanje (rezultate OŠ Gorje si lahko pogledate spodaj).Gorjanskim “Kanaev-kam” in mentorici iskreno čestitamo!

Spomin na pretekla tekmovanja:  2019  2016  2015     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠDP     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠGP