Spoštovani učenci in starši,

pouka na daljavo bo za vse učence zagotovo še naslednji teden. Kdaj bomo na stežaj odprli šolska vrata ne vem. Dnevne novice o številnih okuženih so resne. NUJNO je upoštevanje ukrepov za preprečevanje okužb. Zaenkrat strokovnjaki opozarjajo, da je druženje tisto, ki povzroči največ novih okužb. Ker se mi zdi nujno odpreti šolo za pouk v živo, vas naprošam, da res dosledno upoštevate priporočila stroke, ki pravijo, da je potrebna medsebojna razdalja, nošenje maske in umivanje rok. Samo, če bomo »stopili skupaj« bomo lahko kmalu skupaj. Žal je tako, da če se samo eden ali dva super prenašalca ne obnašata odgovorno posledice nosimo vsi.

Še naprej se bomo učenci in učitelji vsako jutro ob 8.15 videli in si zaželeli dobro jutro in dober dan. Pridružite se vsi vsak dan ob točno petnajst minut čez osmo uro.

Navodila za teden, ki je pred nami boste učenci dobili na oglasni deski oddelka, razredniki bodo poskrbeli, da vas bodo čakala že v nedeljo zvečer.

Tudi, če bo kakšen dan megla zastrla sonce naj bodo lepi prihajajoči jesenski dnevi, ki jih izkoristite za sprehod.

Imejte lep in ustvarjalni teden.

Mojca Brejc, ravnateljica