Z velikim veseljem, predvsem pa zadovoljstvom, smo spremljali vsakodnevne prihode udeležencev majskega Pešbusa. Vseh 88 učencev in 18 spremljevalcev je bilo nasmejanih in hvaležnih za družbo drug drugega. Le kaj vse so se med potjo pomenkovali? V petek smo jim za prizadevnost skupaj z gospodom županom in v.d. ravnatelja, Petro Lukan, podelili drobna presenečenja. Skupna fotografija na stopnicah pred šolo pove vse! Zato čestitamo vsem z željo, da se septembra spet srečamo in še povečamo. Tudi narava nam bo hvaležna.

Petek, 26. 5. 2023:

Sreda, 24. 5. 2023:

Ponedeljek, 22. 5. 2023:

Pešbus bo spet “vozil” učen(ke)ce naše šole v tednu od 22. 5. do 26. 5. 2023 … Vozovnico lahko kupite na vstopu v Pešbus. Otroci, za celotno šolsko leto pa velja, da lahko poizkusite tudi sami … Hvala vsem, ki se trudite in darujete svoj dragoceni čas za izpeljavo projekta!