V petek, 23. 9. 2022 je Pešbus, v celem tednu mobilnosti, uspešno pripeljal 85 učenk in učencev skupaj s 16 vozniki. Poleg mentoric sta jih pred šolo pričakala in jim čestitala tudi ravnateljica, ga. Mojca Brejc in župan, g. Peter Torkar, ki jim je podaril svinčnike, da bodo lahko narisali velik avtobus, v katerem se bodo peljali vsi učenci in zaposleni v OŠ Gorje. Upamo, da bo nastalo veliko zanimivih risbic. Vsem učencem čestitamo za številno udeležbo z željo, da se sami organizirajo in hodijo še naprej peš v šolo.

Pešbus je spet “zajel” našo šolo!!! Zanimiva in predvsem koristna medgeneracijska navezava otroci-upokojenci je spet šolski hit. Ko bi le obratoval celo šolsko leto … Otroci, za celotno šolsko leto velja, da lahko poizkusite tudi sami … Je zelo prijetno in ne boli, vsestransko koristi! Hvala vsem, ki se trudite in darujete svoj dragoceni čas za izpeljavo projekta!