Naši fantje so se v polfinalu (smola pri žrebu …) pogumno zoperstavili klubski posadki iz lokalne šole velikanke … Fantje čestitamo za pogum in drznost!!! Iskrena hvala trenerju, g. Vidu Frelihu, da se trudi z vzgajanjem gorjanskih “Dončičev” in za logistiko odhoda na tekmovanje.

Polfinale: OŠ Radovljica 53:19 OŠ Gorje; OŠ Bled 30:40 OŠ Lesce  Finale: OŠ Radovljica 81:18 OŠ Lesce

Iskrena hvala trenerju košarkarskega krožka na naši šoli, g. Vidu Frelihu in “Veseli košarki Radovljica“, da so sestavili tudi deseterico mlajših dečkov (MDI) v košarki 5 x 5. Ja, sliši se enostavno, za številčno majhne šole, kot je OŠ Gorje, pa to ni. Žreb jim sicer ni bil ravno naklonjen, v polfinalu se srečajo z lokalno šolo velikanko, OŠ ATL Radovljica. Finale bo v četrtek, 2. 3. 2023 na OŠ Bled ob 17.00. Je možen čudež? Fantje, preprosto igrajte se košarko in bo kar bo! Gremo na juriš, Gorjanski Dončiči!!!

OŠ Radovljica: OŠ Gorje ob 17:30     Dosedanji rezultati OŠ Gorje na ŠMP v ekipnih športih     Spomin na pretekle turnirje:  ŠMP SDI 2022