V ponedeljek, 10. junija 2024, smo z devetošolci doživeli nepozaben zaključni izlet. Dan smo začeli v Kopru, kjer smo se sproščeno zabavali ob igranju odbojke na mivki. Po prijetni igri smo se odpravili v Simonov zaliv, kjer smo uživali v plavanju in sončenju na prijetnem, toplem soncu.

Popoldne smo se na poti nazaj ustavili na gokart stezi, kjer so se učenci preizkusili v vožnji z gokardi. Adrenalin in tekmovalni duh sta poskrbela za odlično vzdušje in nepozabne spomine.

Izlet smo zaključili z obiskom sobe pobega. Te miselne igre so učence postavile pred različne uganke, ki so jih morali rešiti z logičnim razmišljanjem in sodelovanjem. Pomembno je bilo, da pri reševanju niso uporabljali sile, saj je za nadaljevanje igre potrebna le bistroumnost.

Izlet je bil popoln zaključek naše osnovnošolske poti in priložnost za utrditev prijateljskih vezi pred vstopom v nova poglavja življenja. Iskrena zahvala gre tudi vam, dragi starši, ki ste nam omogočili ta čudovit izlet. Hvala za vso podporo.

Zapisala: M. Rihtaršič