V soboto, 18. 5. 2024 je na OŠ Šenčur potekalo (opravičujemo se, ker ni bilo predhodne najave tekmovanja na spletni strani …) finalno tekmovanje za osnovne šole, na katerih ŠD Gazela (rezultati + poglejte si precej slik našega para v albumu organizatorjev) izvaja vadbo ritmične gimnastike. Na tekmovanju je nastopil tudi par OŠ Gorje v kategoriji parov ali trojic. Dekleti sta dosegli 5. mesto v kategoriji starejših učenk (Jera Pazlar, Klara Repe). Tekmovanje organizira strokovna vodja v ŠD Gazela, ga. mag. Gulja Avkhadieva. Žal to trenutno ni uradno tekmovanje ŠŠT kot pred leti, ko je ravno mentorica krožka na naši šoli koordinirala področna in državno tekmovanje (rezultate OŠ Gorje si lahko pogledate spodaj). Gorjanskim “Kanaev-kam” in mentorici iskreno čestitamo!

Spomin na pretekla tekmovanja:  2023  2022  2019  2016  2015     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠDP     Dosedanji dosežki OŠ Gorje na ŠGP