Dragi učenci!

Pred nami je 9. teden pouka na daljavo za učence od 4. do 9. razreda. Učenci od 1. do 3. razreda pa boste zopet prestopili šolski prag.
Učitelji smo vam pripravili navodila za naslednji teden. Podana so v spodnji tabeli po vrsti po razredih. V drugem stolpcu so navodila, v tretjem pa priloge in dodatna navodila. Navodila berite zelo natančno in bodite pozorni na različne povezave in na gradiva v spletni učilnici in v kanalih.
V sredo bomo izvedli projektni dan. Navodila so nad tabelo.
Za vprašanja in dodatna pojasnila smo na voljo preko spletne pošte in eAsistenta.
Vsi vas lepo pozdravljamo in vam želimo uspešen teden. Učencem od 1. do 3. razred pa želimo uspešno vrnitev v šolske klopi.

Navodila za projektni dan za učence od 4. do 9. razreda: PD_Svetovni_dan_čebel_20_5_2020

Razred Navodila Dodatna navodila in priloge
4. a 4_a_deveti_teden //